Ubezpieczenia pod kredyt hipoteczny

Co to jest ubezpieczenie pod kredyt?

Ubezpieczenia pod kredyt, to ubezpieczenie nieruchomości oraz ubezpieczenie na życie kredytobiorcy, zabezpieczające gotowe lub w stanie budowy mieszkania i domy finansowane z udzielonych przez banki kredytów. Banki udzielające kredytu na budowę domu lub zakup mieszkania, wymagają zabezpieczenia - w formie cesji praw z polisy ubezpieczeniowej na bank. W przypadku zdarzenia losowego typu pożar lub śmierć kredytobiorcy, ubezpieczyciel spłaca kredyt.

Dotyczy to zarówno zakupu lokalu na rynku pierwotnym, jak i wtórnym.
Ubezpieczenie murów nieruchomości od ognia i innych zdarzeń losowych jest wówczas obowiązkiem każdego kredytobiorcy. Zlekceważenie tego warunku może spowodować wypowiedzenie przez bank umowy kredytowej !

Każdy nasz Agent posiada stosowne uprawnienia do potwierdzenia cesji w imieniu Towarzystwa Ubezpieczeniowego na rzecz banku w którym Państwo kredytujecie swoją nieruchomość.

Korzyści dla klienta wynikające z naszego doświadczenia

Dzięki naszemu kilkuletniemu doświadczeniu w sprzedaży ubezpieczeń w jednym z największych Towarzystw Ubezpieczeniowym na Polskim rynku, posiadamy ogromną wiedzę i doświadczenie w procesie sprzedaży ubezpieczeń pod kredyt. W naszej ofercie Klienci mogą liczyć na tanie i szybkie ubezpieczenia oraz pewność akceptacji przez wszystkie banki.

Ubezpieczenie od ognia i innych zdarzeń losowych GRATIS

Wszyscy klienci kupujący za naszym pośrednictwem NIERUCHOMOŚĆ lub KREDYT HIPOTECZNY mogą liczyć na GRATIS w formie ubezpieczenia nieruchomości od ognia i innych zdarzeń losowych pod kredyt swojej nieruchomości na okres jednego roku. Zapytaj o szczegóły u naszego Agenta.

 Kalkulator kredytowy
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » Zamknij
Brokera widget
5.00

Ogólna ocena na podstawie 5840 opinii

Przejdź do opinii klientów
Opinie widget