Ubezpieczenia pod kredyt hipoteczny

Co to jest ubezpieczenie pod kredyt?

Podstawowym ubezpieczeniem pod kredyt, to ubezpieczenie nieruchomości oraz ubezpieczenie na życie kredytobiorcy, zabezpieczające gotowe lub w stanie budowy mieszkania i domy finansowane z udzielonych przez banki kredytów. Banki udzielające kredytu na budowę domu lub zakup mieszkania, wymagają zabezpieczenia - w formie cesji praw z polisy ubezpieczeniowej na bank. W przypadku zdarzenia losowego typu pożar lub śmierć kredytobiorcy, ubezpieczyciel spłaca kredyt.

Dotyczy to zarówno zakupu lokalu na rynku pierwotnym, jak i wtórnym.
Ubezpieczenie murów nieruchomości od ognia i innych zdarzeń losowych jest wówczas obowiązkiem każdego kredytobiorcy. Zlekceważenie tego warunku może spowodować wypowiedzenie przez bank umowy kredytowej !

Każdy nasz Agent posiada stosowne uprawnienia do potwierdzenia cesji w imieniu Towarzystwa Ubezpieczeniowego na rzecz banku w którym Państwo kredytujecie swoją nieruchomość.

W stałej naszej ofercie znajda Państwo również:

  • Ubezpieczenia samochodu OC, AC, Assistance,
  • Ubezpieczenia firmy,
  • Ubezpieczenia turystyczne,

Korzyści dla klienta wynikające z naszego doświadczenia

Dzięki naszemu kilkunastoletniemu doświadczeniu w sprzedaży ubezpieczeń z największymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi na Polskim rynku, posiadamy ogromną wiedzę i doświadczenie w procesie sprzedaży ubezpieczeń pod kredyt. W naszej ofercie Klienci mogą liczyć na tanie i szybkie ubezpieczenia oraz pewność akceptacji przez wszystkie banki.

 

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » Zamknij
Brokera widget