O nas

Zespół BROKERA to wyłącznie specjaliści w branży finansowej, ubezpieczeniowej oraz rynku nieruchomości. Zapewniamy profesjonalną i rzetelną obsługę dla Klientów indywidualnych szukających kompleksowego wsparcia przy sfinansowaniu zakupu nieruchomości w Krakowie. Bezpłatnie konsultujemy produkty finansowe pomagając w wyborze i otrzymaniu kredytu hipotecznego oraz wszelkich ubezpieczeń pod umowę kredytową. Dzięki współpracy partnerskiej z najlepszymi agencjami nieruchomości oraz krakowskimi developerami , znajdziemy dla naszego Klienta odpowiednią nieruchomość w Krakowie.

Posiadając wieloletnie doświadczenie zdobywane wcześniej w największych firmach i instytucjach finansowych, działamu na rynku krakowskim jako BROKERA od końca 2011 roku. Współpracujemy również z licencjonowanymi rzeczoznawcami majątkowymi oraz Kancelarią Notarialna, która dla naszych klientów posiada specjalne warunki cenowe.  W stałej współpracy jesteśmy z biurem tłumaczeń, dzięki któremu możemy szybko zrealizować kompletowanie dokumentów do wniosków o kredyt hipoteczny wymagające tłumaczenia przysięgłego dla osób z dochodami osiąganymi za granicą.

Dzięki temu tworzymy zgrany zespół z ogromnym doświadczeniem,  a nasi klienci mogą czuć się bezpiecznie i wyjątkowo.

Nasze doświadczenie jest największym majątkiem jaki posiadamy. Dzięki temu szybko staliśmy się ważnym partnerem wielu instytucji finansowych i developerów na lokalnym rynku, otrzymując preferencyjne warunki  dla naszych klientów.

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne.
Serwis BROKERA.PL i jego Agenci utrzymują się z prowizji płaconych  przez współpracujące z nią instytucje finansowe.

Zapraszamy do współpracy.

Nasz zespół
Marcin Kajniak

marcin.k@brokera.pl
511-986-591


Michał Cwynar

michal.c@brokera.pl
607-693-680


Krystyna Godyń

krystyna.g@brokera.pl
782-872-529


Dariusz Białkowski

dariusz.b@brokera.pl
602-537-612


Edyta Modelska

edyta.m@brokera.pl
501-015-566


Adam Modelski

adam.m@brokera.pl
501-018-858

 

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » Zamknij
Brokera widget