O nas

Agenci BROKERA to specjaliści w branży finansowej. Zapewniamy profesjonalną i rzetelną obsługę dla Klientów indywidualnych szukających kompleksowego wsparcia przy sfinansowaniu zakupu nieruchomości w Krakowie. Bezpłatnie konsultujemy produkty finansowe pomagając w wyborze i otrzymaniu kredytu hipotecznego oraz wszelkich ubezpieczeń pod umowę kredytową. Dzięki współpracy partnerskiej z najlepszymi agencjami nieruchomości oraz krakowskimi developerami , znajdziemy dla naszego Klienta odpowiednią nieruchomość w Krakowie.

Posiadając wieloletnie doświadczenie zdobywane wcześniej w największych firmach i instytucjach finansowych, działamu na rynku krakowskim jako BROKERA od końca 2011 roku. W naszym zespole znajdują się sami specjaliści z branży bankowej, ubezpieczeniowej, licencjonowani pośrednicy w obrocie nieruchomościami i rzeczoznawcy majątkowi. Współpracujemy również z Kancelarią Notarialna, która dla naszych klientów posiada specjalne warunki cenowe.  W stałej współpracy jesteśmy z biurem tłumaczeń, dzięki któremu możemy szybko zrealizować kompletowanie dokumentów do wniosków o kredyt hipoteczny wymagające tłumaczenia przysięgłego dla osób z dochodami osiąganymi za granicą.

Dzięki temu tworzymy zgrany zespół z ogromnym doświadczeniem,  a nasi klienci mogą czuć się bezpiecznie i wyjątkowo.

Nasze doświadczenie jest największym majątkiem jaki posiadamy. Dzięki temu szybko staliśmy się ważnym partnerem wielu instytucji finansowych i developerów na lokalnym rynku, otrzymując preferencyjne warunki  dla naszych klientów.

Profesjonalni i  Mobilni Agenci Kredytów Hipotecznych w Krakowie.

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne. Serwis BROKERA.PL i jego Agenci utrzymują się z prowizji płaconych  przez współpracujące z nią instytucje finansowe.

SPRAWDŹ OPINIE DODANE PRZEZ NASZYCH KLINETÓW

Zapraszamy do współpracy.Kalkulator kredytowy
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » Zamknij
Brokera widget
5.00

Ogólna ocena na podstawie 6013 opinii

Przejdź do opinii klientów
Opinie widget