Nieruchomości

Współpracujemy z lokalnymi Developerami  oraz prężnymi Agencjami Nieruchomości. Dzięki czemu możemy pomóc w zrealizowaniu transakcji kupna - sprzedaży oraz  wynajmu  nieruchomości na terenie Krakowa i okolic.

Posiadając ogromne doświadczenie oraz odpowiednich partnerów biznesowych, możemy  zagwarantować naszym Klientom najwyższy poziom usług. Profesjonalnie przygotowane oferty kredytowe i bezpieczeństwo każdej transakcji to dla Nas standard we wspólpracy z klientami.

 W sfinalizowaniu zakupu wymarzonej nieruchomości w Krakowie, negocjujemy dla naszych klientów z bankami preferencyjne warunki kredytów hipotecznych, które pozwalają cieszyć się niższymi kosztami od standardowych ofert.

Nasz Specjalista ds.Nieruchomości przygotuje dla Państwa ofertę BEZ PROWIZJI na zakup nieruchomości na rynku pierwotnym, spośród wszystkich dostępnych obecnie inwestycji w Krakowie. Posiadamy róweż oferty z rynku wtórnego.

Obsługujemy i posiadamy w stałej ofercie inwestycje takich deweloperów jak:


Alpha Dewelopment APT Avalon Development AWIM
BUDIMEX BUNSCHA PARK Casa Feliz CORE DEVELOPMENT
CRACOVIA PROPERTY DES HENRYK DOWIGIER ECHO INVESTMENT ELARA
GEO IDEA DEVELOPMENT IMMOBILLO GROUP Inter-Bud Developer
KKS INVESTMENT LC CORP LEŚ LOKUM
LOKUM INVEST Maxus Megapolis METRO - INVEST
MOGILSKA TOWER MURAPOL NEW VISION PROFIT PRASKA GO
R.S. PROJECT ROYAL SM Pogórze SOLART
STYLHUT TERMOTRANS WAKO WAWEL SERVICE

 

Zapraszamy Państwa do śledzenia aktualności na Naszym profilu Facebook

 

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » Zamknij
Brokera widget