Kredyt refinansowy w Krakowie

Kredyt refinansowy jest to rodzaj kredytu bankowego przeznaczony na spłatę wcześniej zaciągniętych kredytów. Istotą kredytu refinansowego są korzystniejsze, niż w poprzednim zobowiązaniu, warunki spłaty (wysokość raty, oprocentowanie).

Kredyty refinansowe stają się szczególnie popularne, gdy rynek kredytów hipotecznych się liberalizuje i banki obniżają marże kredytowe  (jak np. w Polsce po 2005 roku). Warto się wtedy zastanowić jako kredytobiorca, czy nie opłacałoby sie przenieść (refinansować) kredyt do innego banku i płacić niższe, rynkowe marże, zamiast z wyższych, ustalonych w pierwotnej umowie.

Jeśli obecne warunki kredytu nie są dla Ciebie satysfakcjonujące. Twój kredyt został zaciągnięty kilka lat temu, to dzięki wzrostowi cen i zmianom ofert  w bankach uda się nam znaleźć kredyt na zdecydowanie lepszych warunkach niż dotychczasowe.

Sprawdź obecna ofertę na rynku i pozwól sobie na niższe koszty zaciągniętego kredytu hipotecznego.Kalkulator kredytowy
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » Zamknij
Brokera widget
5.00

Ogólna ocena na podstawie 6559 opinii

Przejdź do opinii klientów
Opinie widget