Ile kosztuje Cię nasza praca?

Dlatego warto skorzystać z naszej oferty?

Na obecnym rynku kredytów hipotecznych jest ponad 20 banków, które posiadają oferty godne uwagi. Samodzielne odwiedzenie takiej ilości placówek i zapoznanie się z ich propozycją to poświęcenie z Twojej strony minimum 10 dni. Kolejne dni, to analiza wszystkich ofert pod presją czasu i próbą odszukania najlepszej dla siebie. Oferty banków zmieniają się bardzo dynamicznie i może okazać się, że ta najlepsza jest już po kilku dniach poszukiwań, ofertą nieaktualną!

Nasi Agenci przygotują ofertę w ciągu jednego dnia.

Zespół Brokera.pl to grono odpowiednio wykształconych i doświadczonych specjalistów. Wybierają wyłącznie najlepsze rozwiązania dla klienta. Przed przygotowaniem każdej oferty, dogłębnie analizują potrzeby klienta oraz jego możliwości, tak aby zaproponowane rozwiązania były najtańszą formą finansowania zakupu nieruchomości.

Pomagamy w zrozumieniu terminologii i procedur bankowych.

Skorzystanie z usług Agenta brokera.pl jest bezpłatne i niesie za sobą wiele dodatkowych korzyści. Wynikają one z naszego doświadczenia, codziennej współpracy z bankami oraz umiejętności  poruszania się w licznych procedurach bankowych. Współpraca z nami ułatwi sprawną weryfikację kredytową i szybką decyzję o kredycie. Pomagamy w skutecznych negocjacjach z bankami warunków kredytowych .

To nic nie kosztuje

Najważniejszym jednak dla klienta jest fakt, że skorzystanie z naszych usług jest całkowicie bezpłatne !

 

 

Prosimy o wpisanie imienia i nazwiska

Prosimy o podanie numeru telefonu

Brak lub błędny adres e-mail
Prosimy o wpisanie treści zapytania

Prosimy o akceptacje regulaminu


Prosimy o zgodę na przetwarzanie danych osobowych


Dziękujemy, wiadomość została wysłana.
Przepraszamy, wystąpił nieoczekiwany błąd.
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » Zamknij
Brokera widget